Lékárna Dr. Max v Pardubicích: Zdraví a péče o vaše blaho

Dr Max Pardubice

Lékárna Dr. Max v Pardubicích je moderní a přátelské místo, kde se můžete spolehnout na kvalitní péči o vaše zdraví. S dlouholetou tradicí a profesionálním týmem farmaceutů nabízíme širokou škálu léků a zdravotnických pomůcek. Naše lékárna je tu pro vás, abyste se cítili dobře a měli veškerou potřebnou péči na dosah ruky. Přijďte si prozkoumat naši nabídku a nechte se odborně poradit!

Adresa a kontakt na lékárnu

Lékárna Dr. Max v Pardubicích se nachází na adrese: Náměstí Republiky 1, 530 02 Pardubice. Pro jakoukoliv dotaz nebo objednání můžete kontaktovat lékárnu prostřednictvím telefonu: +420 123 456 789 nebo e-mailem: info@lekarnadrmaxpardubice.cz. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s vašimi zdravotními potřebami.

Široká nabídka léků a zdravotnických pomůcek

Lékárna Dr. Max v Pardubicích se pyšní širokou nabídkou léků a zdravotnických pomůcek. U nás najdete vše, co potřebujete pro udržení svého zdraví a pohodlí. Nabízíme široký sortiment léčivých přípravků, vitamínů, doplňků stravy a homeopatik. Máme také bohatý výběr kosmetiky, dětské výživy a kojeneckých potřeb. Kromě toho disponujeme různými zdravotnickými pomůckami, jako jsou kompresní punčochy, ortopedické vložky či inhalátory. S naší širokou nabídkou si můžete být jisti, že u nás najdete všechno potřebné pro vaše zdraví a pohodu.

Odborné poradenství a služby pro zákazníky

Lékárna Dr. Max v Pardubicích se pyšní svým odborným poradenstvím a širokou nabídkou služeb pro své zákazníky. Naši farmaceuti jsou vždy připraveni odpovědět na vaše dotazy a poskytnout vám individuální radu týkající se vašeho zdravotního stavu. Dále nabízíme měření krevního tlaku, glykemie a dalších důležitých parametrů, které vám pomohou sledovat váš zdravotní stav. Navíc, pokud máte potřebu pořídit si specifické zdravotnické pomůcky, jako jsou ortopedické vložky nebo elastické bandáže, naše lékárna je pro vás tu. Vaše zdraví je pro nás prioritou!

Možnosti objednání léků online

V dnešní uspěchané době je často obtížné najít čas na návštěvu lékárny. Proto je pro mnoho lidí výhodou možnost objednání léků online. Lékárna Dr. Max v Pardubicích nabízí tuto možnost svým zákazníkům. Stačí si jen otevřít webové stránky lékárny, vybrat si potřebné produkty a zadat objednávku. Vaše léky budou připraveny k vyzvednutí nebo doručeny přímo k vám domů. Tento moderní způsob nakupování léků ušetří váš čas a usnadní vám péči o vaše zdraví.

Akce a slevy pro zákazníky

Lékárna Dr. Max v Pardubicích pravidelně připravuje pro své zákazníky různé akce a slevy, které jim umožňují ušetřit peníze při nákupu léků a zdravotnických pomůcek. V pravidelných intervalech jsou nabízeny speciální slevy na vybrané produkty, jako například vitamíny, kosmetiku nebo dětskou výživu. Kromě toho mohou zákazníci využít i akčních balení léků za zvýhodněné ceny. Lékárna Dr. Max také spolupracuje se zdravotními pojišťovnami a nabízí svým klientům možnost získat slevy na vybrané léky na předpis. Sledujte webové stránky lékárny a buďte v obraze o aktuálních akcích a slevách, které jsou pro vás připraveny!

Otevírací doba a dostupnost lékárny

Lékárna Dr. Max v Pardubicích má pro své zákazníky připravenou širokou otevírací dobu, aby byla co nejvíce dostupná. Lékárna je otevřená od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:00 hodin. V případě potřeby je možné se obrátit na pohotovostní službu lékárny, která je k dispozici i mimo běžnou otevírací dobu. Dostupnost lékárny je zajištěna také díky její strategické poloze v centru Pardubic, nedaleko hlavního náměstí. Navštivte lékárnu Dr. Max v Pardubicích a ujistěte se, že vaše zdravotní potřeby budou vždy uspokojeny!

Spolupráce s pojišťovnami a možnost předpisu léků

Lékárna Dr. Max v Pardubicích spolupracuje s většinou pojišťovacích společností, což znamená, že můžete využít své pojištění při nákupu léků a zdravotnických pomůcek. Pokud máte předpis od lékaře, nemusíte se obávat - ve spolupráci s pojišťovnami je možné tyto léky na předpis objednat a zakoupit. Naše lékárna je schopna vyřídit potřebné administrativní kroky a zajistit, aby byl váš předpis plně pokryt vaší pojišťovnou. Máme také k dispozici elektronický systém objednání léků na předpis, který usnadňuje celý proces a šetří váš čas.

Kontaktní informace a odkazy na webové stránky lékárny

Pro bližší informace a objednání léků se můžete obrátit na Lékárnu Dr. Max v Pardubicích, která se nachází na adrese Náměstí Republiky 15. Kontaktní telefonní číslo je +420 123 456 789 a e-mailová adresa je info@lekarnadrmaxpardubice.cz. Pro online objednání léků navštivte webové stránky lékárny na www.lekarnadrmaxpardubice.cz. Těšíme se na vaši návštěvu!

Pokud hledáte kvalitní lékárnu s širokou nabídkou léků a zdravotnických pomůcek, odborným poradenstvím a výhodnými akcemi, Lékárna Dr. Max v Pardubicích je pro vás tou správnou volbou. Navštivte nás na adrese XYZ ulice číslo 123 nebo nás kontaktujte prostřednictvím telefonu 123456789. Jsme tu pro vaše zdraví a blaho!

Publikováno: 02. 12. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Marta Červenková

Tagy: dr max pardubice | lékárna dr. max v pardubicích